Startovní listina

Kategorie:


Tým # Členové Bydliště Kategorie Zaplaceno
#HatersBrno Karel Marek Brno H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Roman Němec Brno
Just Bomb Michal Solný Opava H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Jakub Peršín Opava
Prazdrojáci Jakub Loun Přerov H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Radek Záhorovský Praha 7
Slečinky-Bažanti Pavel Bažant Napajedla H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Michal Bažant Napajedla
Sousedi Martin Kozmik Zlin - Kudlov H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Vojtech Stuchlik Zlin - Kudlov
Společenstvo Ondřej Vavruška Stochov H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Jakub Slapnička Velká Dobrá
TR Hranice Tomáš Kudláček Bělotín H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Pavel Bartošek Hranice
Veselá hučka Martin Lacina Vidče H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Štěpán Borovička Zašová
Šoupálci Václav Ševčík Olomouc H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Jan Ševčík Olomouc
Švih a Prásk Petr Guziur Vendryně H8 - Týmy muži do 69 let Ano
Martin Kalina Havířov
Brněnské běhny Jakub Kocian Popůvky H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Marek Werbitzky Brno
Běžecká škola Zlín Bohuslav Komín Fryšták H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Leo Pavlík Fryšták
Dunčo tým Tomáš Waldmann Řevnice H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Jozef Kucharzyk Praha 6
FT LAZARTEAM FRANTIŠEK VIDLÁŘ ZLÍN4 H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
TOMÁŠ Vaculík ZLÍN
JiStě ZíTra Zbyněk Tkadlčík Brno H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Jiří Stýskalík Morkovice
KESBUK Slečinky Miroslav Kolařík Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Josef Hubáček Bílovice
KHB Kojetín Petr Křepelka Kojetín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Roman Kučírek Kojetín
Kesbuk/Behej.com Mirek Píštěk Orlová H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Vlastimil Bukovjan Otrokovice
Kolšováci Petr Šimek Sudkov H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Martin Vepřek Sudkov
Mysterium Achillis Martin Šauer Brno H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Jan Mráz Ostrava
Never Alone Jiří Pozler Tišnov H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Radim Škrabák Nový Jičín
OD MORAVA Holešov Jaroslav Remeš Holešov H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Radim Pavlík Fryšták
PEPA Pavel Surý Krásné Pole H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Petr Surý Krásné Pole
Rudá hvězda Kroměříž Oldřich Jasenský Zlín H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Petr Staněk Kroměříž
Rusavské běhny Adam Neumann Rusava H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Jiří Sláma Rusava
S-PRO Zdenek Koutny Drahanovice H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Radek Nerad Hněvotín
Skáj Jiskra Pavel Beznoska Otrokovice H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Michal Petřík Otrokovice
Valachbajk team Tomáš Minařík Zlín-Štípa H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Zdeněk Langer Kašava
Vrbiči Jan Vrba Praha H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Aleš Vrba Zlín
Zewlling team Petr Němeček Olomouc H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Michal Vozdecký Dolany
Čahouni Miroslav Klíma Blansko H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Libor Žák Velká Bíteš
Šantánek Marián Stres Frýdek Místek H8 - Týmy muži 70 až 89 let Ano
Ivan Stopka Horní Bečva
APOLLO 18 Josef Machů Příbor H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Miroslav Duraj Nový Jičín
BIG brothers František Janák Frenštát p.R. H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Jiří Janák Tichá 548
Chomýžští Chodci Vít Hrašna Krnov H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Jiří Kunyt Krnov
HejaHejtrail Jiří Hejkrlíková Nesovice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Antonín Hejkrlík Litomyšl
KRPAL Aleš Pazdziora Ostrava H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Miroslav Král Ostrava
MEDVED+YETTI Zbyněk Svoboda BRNO H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Jiří Linhart Havířov
Mattoni FreeRun Michal Pelíšek Zlín H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Lukáš Zvonek Zlín
NoPain NoGain Petr Nedjalkov Kopřivnice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Milan Linhart Dobruška
Oldovi kámoši Marek Škapa Ostrava H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Petr Miléř Zlín
bp team Pavel Dvořák Pardubice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Petr Papoušek Pardubice
kastylos jaroslav kaštyl smržice H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
josef kaštyl smržice
ÚZP a KHS Petr Pleva Zlín H8 - Týmy muži nad 90 let Ano
Martin Davidov Zlín
ASI JO! Anna Šimíčková Veselíčko H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Pavla Gromanová Hranice
BUGI MARSCH! Iva Bugnerová Ostrava H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Kateřina Bugnerová Ostrava
Dupinky Eva Dupáková Olomouc H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Zdeňka Dupáková Kroměříž
Extra ladies Barbora Cichá Dolní Lutyně H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Martina Dvořáková Brno
Flying runners Adéla Jemelíková Hranice H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Simona Pirklová Praha 15
Romča a Janča Romana Tykvartová Pardubice H8 - Týmy ženy do 69 let Ano
Jana Zavadilová Pardubice
ExVoltižačky Věra Vystrčilová Tlumačov H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Pavla Staňková Pardubice
Mamky v pohybu Petra Burešová Hukvaldy H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Markéta Máchová Hukvaldy
Montura czech team Monika Gemelova Ostrava Koblov H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Hana Přadková Ostrava
ReJa Team Renáta Jalůvková Branka u Opavy H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Jana Dominiková Ostrava
SK Oceláci Ostrava M+M Markéta Stochová Ostrava 8 H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Marcela Petrušková Klimkovice
TRAILkozy Martina Sedláčková Milovice H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Zuzana Bittnerová Milovice
VZS Blondýny Michaela Böhmová Ostrava H8 - Týmy ženy 70 až 89 let Ano
Olga Stočková Ostrava
Hej Hej Věra Hejkrlíková Litomyšl H8 - Týmy ženy nad 90 let Ano
Iva Hejkrlíková Litomyšl
A-TEAM Pavel Cedivoda Vsetín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Michaela Urbanová Zábřeh na moravě
Buchťáci Michal vyhlídal Olomouc H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Lucie Vyhlídalová Olomouc
Bunnyho parťáci Ondřej Bucňák Roštění H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Kateřina Mičáková Otrokovice
Cricetus Michaela Minaříková Brno H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Antonín Rakovský Brno
Cukrik & blonde princess Jan Kolkop Havířov H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Karina Vítková Havířov
Evropští jezdci Roman Kolařík Zlín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Pavlína Holčapková Zlín- Malenovice
Foxrace Jan Kučera Trnava H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Eva Kučerová Lukov
GaMa team Martin Fohler Vsetín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Gabriela Foltýnová Uherské Hradiště
Ja říkám DEŠ?! David Smrčka Valašské Meziříčí H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Michaela Gajdošová Lučenec
Kamzíci Kamila Šubová Ostrava H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Jan Šprla Staré Město
Lišáci z pod Radhošťa Aleš Mizera Rožnov pod Radhoštěm H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Iveta Mizerová Rožnov pod Radhoštěm
Midlifiči Adriana Šimůnková Holešov H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Martin Šimůnek Holešov
Panda Tomáš Valentík Nový Jičín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Tereza Oborná Nový Jičín
PopKoj Ladislav Vysloužil Kojetín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Kamila Krejsová Kojetín
Růžovky Veronika Mlčáková Hulín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Lukáš Adamík Hulín
SKÁJ team / Baltaci Petr Horsák Otrokovice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Barbora Štáblová Otrokovice
Smells like team spirit Vojtěch Prokop Písek H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Karolína Anna Kárníková Pisek
Střelení blbě trefení Denisa Opletalová Rožnov pod Radhoštěm H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Michal Šafář Bohumín
Unicornis Ondřej Rýž Chvalíkovice H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Veronika Rýžová Chvalíkovice
Vlčí smečka Petr Jurča Zlín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Martina Lédlová Hlinsko
Volná noha Zdeněk Blažek Vsetín H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Veronika Camprová Praha 4
bezci.info Libor SKOUPY Slavicin H8 - Týmy mix do 69 let Ano
Vendula SKOUPÁ Slavicin
Black Bett Marcela Feješová Karviná H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Radek Krnáč Karviná
Brouček a Beruška Daniel Brázdil Liptál H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Lenka Brázdilová Liptál
Ha-Ro Roman Janeček Březová H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Hana Hausotterova Opava
Ka-Pa tým Kateřina Dědáková ZLín H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Pavel Balzar Ostrava
Khulový blesk Peter Bajs Ostrava H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Sylva Bajsová Ostrava
Kocouři Renata Mourečková Velké Popovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Alexander Moureček Velké Popovice
LPGeko.cz Denisa Těluškin Hrabyně H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
David Těluškin Ostrava
Mamča Přemysl Šálek Újezd H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Pavlína Rohanová Újezdp.Loučka
Marula Martin Dyrda Třinec H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Urszula Dyrdová Třinec
My Martin Pavlinek Ostrava - Poruba H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Sandra Kożdoń Cieszyn
PSK Přerov - Marťani z Chomýže Martin Zavadil Chomýž H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Martina Lehká Chomýž
Pivníci Pavel Matyščák Rožnov pod Radhoštěm H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Zuzana Krajčiová Rožnov pod Radhoštěm
Přerováci Roman Král Přerov H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Marcela Králová Přerov
STRYK team Lenka Stryková Polanka nad Odrou H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Pavel Stryk Polanka nad Odrou
Sem-tam Markéta Kantorová Rožnov p.R. H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Pavel Kantor Rožnov p.R.
Slečinky Napajedla David Kovář Otrokovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Petra Tunysová Napajedla
TF RUN Petr Veselý Šestajovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Denisa Dvořáková Šestajovice
Vincátka Jan Vinzens České Budějovice H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Pavla Vinzensová České Budějovice
ama marketa kytlicová kroměříž H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
stanislav kytlica kroměříž
baribalx Miroslav Potěšil Valašské Meziříčí H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Alice Vítková Ostrava
saquapoute Martina Moravcová Zlín H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Pavel Zwicker Hřivínův Újezd
ŠK Bradlan Brezová Martin Plačko Brezová pod Bradlom H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Gabriela Plačková Brezová pod Bradlom
Hermann Milos Hermann Kunovice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Martina Hermann Kunovice
Avadu NVPP Helena Czeczotková Jablunkov H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Pavel Urbaczka Třinec
Bobři Ivan Barbořík Zlín H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Jitka Ŕezníčková Zlín
Hostýnska expedice 2018 Zdeněk Janovský Strani H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Miluše Janovska Strani
LBE Mix Pavla Vildmonová Beroun H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Luboš Prošek Vráž
Nakopec a skopec Vladimír Mařák Ostrava H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Kateřina Mařáková Ostrava
No a co Josef Ščerba Lučina H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Věra Ščerbová Lučina
Oceláci Ostrava Radovan Raduz Rudický Moravská Ostrava H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Barbora Fišerová Moravská Ostrava
Rampelníci Libuše Konečná Zlín H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Michal Konečný Zlín
Splašení goroli Jana Rajnochová Smilovice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Edvard Rajnoch Smilovice
Tesaříci vytrvalí Marta Tesařová Mikolajice H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Pavel Tesař Mikolajice
To jsme chtěli Vlaďka Revendová Ostrava - Poruba H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Jarek Olejník Ostrava - Poruba
TyVoGo Jiří Gottvald Terešov H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Šárka Votavová Drnovice
NVPP Team Dalimil Hota Třinec H8 - Muži do 19 let Ano
bořek Dominik Podola Křtomil H8 - Muži do 19 let Ano
#hostynky Ondřej Müller Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 20 až 34 let Ano
A jsi normální? Jakub Macák Otrokovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Ac milan Dominik Matuška Kroměříž H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Adoš Adam Reisig Jeseník H8 - Muži 20 až 34 let Ano
BRNO Jakub Zmélik Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Benec Martin Ulman Uherské Hradiště H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Beskydští nomádi Tomáš Peter Pražmo H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Beznaděj Lukáš Dobrovolný Brťov-Jeneč H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Bezvabeh Rostislav Pěsničák Vsetín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Blonďatá želva Jan Duškevič Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Běhej na krev David Kaša Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Běžecký klub České spořitelny Tomáš Černý Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Centroprojekt Martin Drotár Michalovce H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Chodící Zlo Marek Žeravík Pardubice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Chomyzak Petr Vaněk Krnov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Columbia Montrail Vít Otevřel Olomouc H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Fichr Filip Chromec Podhradní Lhota H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Gogi Jakub Gogela Brumov-Bylnice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Gooniš Ondřej Guniš Ludgeřovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Haky team Martin Hausknecht Držovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Hanáci na kopci Martin Handl Holešov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
HavRun Martin Skrizala Albrechtice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Horní Kosov Erik Veselý Jihlava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
JT Jiří Tobolík Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Jsme Tady! David Fordey Přerov - Předmostí H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Junior Lukáš Hájek Podhradní Lhota H8 - Muži 20 až 34 let Ano
JuraZub Jiří Kozubík Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Michal Gembík Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
K9Tobol Jiří Tobolík Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
KESBUK Jaroslav Vicher Sazovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
KESBUK Tomáš Nádeníček Otrokovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
KESBUK Matěj Beníček Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
KESBUK David Nádeníček Olomouc H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Kaiser Andrej Števík Šúrovce H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Král Jakub Král Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Kuba Jakub Podola Jablunkov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Kvasice Filip Reiskup Kvasice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Kyba Zdeněk Novotný Kroměřáž H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Lion Štěpán Uhl Olomouc H8 - Muži 20 až 34 let Ano
LudekLudek Ludek Munzar Trutnov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Lumík Radek Lamoš Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Lužná Ondřej Cepek Vsetín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
M.T.D.E Tomáš Misař Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
MOBJ Marek Pytlík Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Macca Ondřej Macíček Radotín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Malá trpasličí hlava Tomáš Seifer Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Mattoni Freerun Zlín Michal Zubík Otrokovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Mašek foto Michal Mašek Světlá nad Sázavou H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Meoptacek Pavel Navrátil Přerov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Michal Michal Šafránek Kojetín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
MichalecTeam Ondřej Michalec Kroměříž H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Milan Svoboda Milan Svoboda Praha 5 H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Mira Miroslav Zbranek Vizovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
MiraT Miroslav Tresky Olomouc H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Mravenec od Baby Jagy Aleš Fajkus Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Mrlínek Josef Machačík Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 20 až 34 let Ano
NightMares Jaroslav Fuksa Holešov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
OK Slavia Hradec Králové Petr Remeš Deštné v Orlických horách H8 - Muži 20 až 34 let Ano
On Ondřej Kopa Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Ondřej Dvorský Ondřej Dvorský Zabreh H8 - Muži 20 až 34 let Ano
PIŠKOT z HOR Jakub Chmelař Bílý Újezd H8 - Muži 20 až 34 let Ano
PLRC Martin Škapa Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Pasivity Žamberk Tomáš Růžička Žamberk H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Petr Vojvodík Petr Vojvodík Březová H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Praha 10 Ondřej Pátek Praha 10 H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Prajzák na horách Jiří Bunček Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
RagnaROCK Jakub Šenkeřík Brumov-Bylnice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Rebelbean Jakub Jaitner Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Rohálov Jakub Janda Prusinovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Romiš Roman Adámek Holešov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Runsport.cz/Salomon Zdeněk Hruška Tísek H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Rusava Stanislav Třasoň Rusava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Rychlé škvarky Michal Stolář Valašské Meziříčí H8 - Muži 20 až 34 let Ano
SK PACETLUKY Jaroslav Kopřiva Pacetluky H8 - Muži 20 až 34 let Ano
SK bure Petr Tabara Hulin H8 - Muži 20 až 34 let Ano
SKÁJ team Milan Šima Otrokovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Sanasport Runners Brno Přemysl Kachlík Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Smekoš Karel Smékal Holešov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Splašený kovář Matouš Hujíček Bohuslavice u Zlína H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Sport pro Krnov.cz Jiří Žaloudík Krnov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
TD Tomáš Dočkal Chropyně H8 - Muži 20 až 34 let Ano
TOM-KČT Kralupy nad Vlt. Jan Koldinský Kralupy nad Vlt. H8 - Muži 20 až 34 let Ano
TOMA Tomáš Martinek Kunčice pod Ondřejníkem H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Tatrzańscy Wilcy Roman Tomiczek Třinec H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Tommy Tomáš Bula Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci Ladislav Nekarda Havířov-Podlesí H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Uhřa Luděk Uhřík Rajnochovice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
V team Lukáš Šípek Přerov H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Ve znamení Merkura Martin Dočkal Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
VelMEZplazi Petr Kříbala Velké Meziříčí H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Vlčí Důl Karel Axmann Olomouc H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Vysloužilý sob Martin Sobek Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
X-TRAIL ORLOVÁ Martin Ryzí Baška H8 - Muži 20 až 34 let Ano
X-TRAIL RychloHrad Ondřej Tabarka Rymice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
YESteam Tomáš Daněk Jeseník H8 - Muži 20 až 34 let Ano
ZVO Zdeněk Votava Olomouc H8 - Muži 20 až 34 let Ano
ZaH team Zdeněk Galda Vsetín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Zatažená ručka Adam Hrabovský Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Zembag Matěj Božik Praha H8 - Muži 20 až 34 let Ano
kub bar Jakub Bareš Střítež nad Bečvou H8 - Muži 20 až 34 let Ano
napisu.cz Václav Papeš Lobodice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Šafi Tomáš Šafránek Horní Moštěnice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Šavlozubá činčila Milan Kopp Zlín H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Šedý vlk Michal Tesárek Uherské Hradiště H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Šelma Martin Ryšavý Boršice H8 - Muži 20 až 34 let Ano
------ František Klofáč Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
ALIS Team Aleš Hranický Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Adam M/1 Adam Milko Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
BIKE TRIATLON MORKOVICE Richard Petlach Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
BOBR Team Martin Novák Hradčany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
BPR Jiří Štos Ostřešany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bla bla bla team Zdeněk Mancl Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Blueyellow Boy Marek Novák Hrabyně H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bohemie Nvý Bor Ondřej Sláma Zákupy H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bota.jr Kamil Sobotka Bílovec H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Brno Pavel Matousek Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Buba Ivan Štěpán Jihlava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Bubáček Martin Bubela Svitavy H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běh pro radost Přemysl Stuchlík Štěpánkovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běhat nás baví Tomáš Břečka OPava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běháme z Jívové Václav Baláček Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Běháme z Jívové Ondřej Podivínský Jívová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Břííídil Tomáš Mareček Kunovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
CO Spartak Hluk Tomáš Horák Dolní Němčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
CRW Petr Hudeček Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Caramba! Team Tomáš Jalůvka Branka u Opavy H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Chlastana Chotěbuz Tomáš Buzek Chotěbuz H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Columbus Slečinky Napajedla Michal Holub Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dan8 Daniel Böse Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Deny team Čeladná David Kaifáš Čeladná H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Divočák Milan Staněk Rajnochovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
DmD Chvalčov Vladimír Gregor Chvalčov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dossily Boy Zdeněk Vrbas Hať H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Dříč David Luczewský Slušovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ech Tomáš Krchňák Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
FYS Dogs Luděk Nejedlý Fryšták H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Fifejdy Pavel Rychtecký Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
FreeRun Zlín Ondřej Štěpáník Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Fík Petr Ondruch Kopřivnice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Go-extreme Václav Řežábek Náměšť nad Oslavou H8 - Muži 35 až 49 let Ano
HB trail team Stanislav Havlíček Havlíčkův Brod H8 - Muži 35 až 49 let Ano
HS Javorový Jiří Jadamus Třinec H8 - Muži 35 až 49 let Ano
HS Javorový Michal Rusniok Třinec H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hames Petr Hamerka ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hanačka Team Jiří Cabák Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Heroes Petr Mičulka Fryčovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hobby Runners Vratimov Martin Janalík Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hulín Filip Lochmann Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hybaj Team Rostislav Hypl Starý Jičín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Hřeblo Luděk Luděk Hřeblo Kojetín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Idu Martin Sváček Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JAROSLAV SEBEK Jaroslav Šebek Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JZ Josef Zbořil Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Herčík Jan Herčík Trutnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Třasák Jan Třasák Praha 21 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jan Vraj Jan Vraj Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Je to ta Zeď! Jiří Sosnovec Ostrava-Radvanice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jiřík Jiří Měchura Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Jsme Tady! Matěj Brdíčko Přerov - Předmostí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JuTich Jiří Tichánek Lipník nad Bečvou H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Lubomír Rýc Kokory H8 - Muži 35 až 49 let Ano
KESBUK PETR Petr Kučera Otrokovicer H8 - Muži 35 až 49 let Ano
KM Petr Sedlák Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kamikaze Petr Jiskra Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Keny Tomáš Kopřiva Kojetín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kobra Jan Obermajer Praha 10 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kocur Kamil Kořínek Karviná H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Kroměříž Jiří Morev Kromeriz H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Krtek tým Tomáš Kvíčala Frýdek-Místek H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Krumpy Pavel Krumpholz Valašské Meziříčí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ladermon Pavel Koranda Velká Bystřice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Laši v kaši Votýpka Antonín Kopřivnice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
LiPo jede Libor Potyš Dolní Lutyně H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Lubavt Lubomír Židlík Frenštát pod Radhoštěm H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Luďa trekař Luděk Rakušan Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MISUMI Ondřej Havlík Frenštát p. R. H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MK Prostějov/Mattoni FreeRun Zlín Jan Bezslezina Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MK Seitl Ostrava Ondřej Dominik Ostrava Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Martin Hulva Martin Hulva Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni FreeRun Zlín Libor Reich Zlín 5 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mattoni FrreRun Zlín Michael Solař Zlin H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Maty Pavel Kočíb Zašová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Meresjev Jan Kaňka Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Miglanc Radim Holeňa Hodslavice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Milouši Petr Milata Frýdlant nad Ostravicí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Minya Jarda Třasák Kunice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Miro Miroslav Chodúr Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Mr. Snail Marek Šťastný Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Na prochazce Petr Zapletal Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ano
NightMares Jan Vysloužil Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
OBSIDIAN Lukas Kozubik Pohořelice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ogar Karel Švajda Vidče H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ole Tomáš Vaněk Krnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Orel Domanín Rostislav Huvar Domanín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Patrik Chýlek Patrik Chýlek Tichá H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pava Pavel Viščor Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr Petr Tomášek Soběchleby H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr Janal team Petr Janál Holešov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Petr Zajíc Petr Zajíc Frýdlant nad Ostravicí, H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Podhostynští Vrchaři Martin Vaclach Rusava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Podhostýnští vrchaři Petr Maťa Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pomalé šípy Jan Stacha Kopřivnice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Popoběhnu Daniel Staněk Doubravice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Prajzska ambasada Jan Halfar Bělá H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Pupek racing Erik Fiala Podhradní Lhota H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Předmostí Čestmír Horák Přerov - Předmostí H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Přibor Tomas Pribylka Rychvald H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Půlnoční chodci Petr Otruba Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RADMEN Radim CHYTŘINSKÝ Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RM Team Roman Macík Praha H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC Zbynek Tihelka Belov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC Roman Glůza Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC Roman Col Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RUBIC Robert Vyoral Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Rebelbean Tomáš Petříček Dolní Dubňany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RozběhámeČesko Bohumil Paslavský Plzeň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
RunGo.cz Tomáš Parma Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
S větrem v zádech Karel Bílek Žďár u Protivína H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SARS Kromeriz Radek Steiger Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SARS Kromeriz 2 Tomáš Buksa Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SIKY Team Martin Mikeš Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Hasiči Přerov Petr Ševčík Sušice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Hasiči Zlín Petr Beníček Zlín-Malenovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Míkovice Jiří Bednářík Uh.Hradiště H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Oceláci Ostrava Pavel Tabányi Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SK Oceláci Ostrava Michal Nosek Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKIBI Jaroslav Obermajer Hostašovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ Team Libor Sviečka Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ Team Igor Kraváček Spytihněv H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team Stanislav Kel Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team Radek Šima Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SKÁJ team Tomáš Vrzala Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SPORTIQUE Ondřej Klímek Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
STS Chvojkovice Brod Mirek Berger koprivnice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SZ Tábor Jindřich Pokorný Tábor H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Scottu Scott Frisby Praha 2 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sira1975 Aris Andronikidis Havířov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Skáj Team Michal Ambruz Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sláťa Martin Slatinský Chomýž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sport Hlubina Petr Lettovský Ostrava - Výškovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Stella Petřkovice Martin Sroka Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Sváteční turista Libor Hudec Vizovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
TJ Liga 100 Olomouc Jan Lachnit Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Tišnov David Ševčík Tišnov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Tom Tomáš Pala Slavkov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci Jiří Hrazdílek Ostrava - Martinov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Třanovičtí přespolní žraloci Roman Ochman Dolní Domaslavice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ultramaratonec.cz Ondřej Velička Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži 35 až 49 let Ano
VALGIRT Milan Kříž Brno H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Valašské hovada Ladislav Petřek Zašová H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Valko Radim Valko Hulín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vesi Team Martin Veselý Napajedla H8 - Muži 35 až 49 let Ano
X-TRAIL RychloHrad Tomáš Svoboda Všechovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zajda Petr Zajíček Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zapro team Vít Kožuch Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zoufalci František Dvořák Liberec H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zoufalci Tomáš Hanč Hlásná Třebaň H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Zvíře Martin Hirčko Olomouc H8 - Muži 35 až 49 let Ano
aleš aleš kuchynka Praha 9 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
bžídil Jiří Herman Kunovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
jh Jakub Hájek Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
masernabazen.cz Radim Horenský Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
meka Robert Zmeškal Křtomil H8 - Muži 35 až 49 let Ano
meka Zdeněk Horák Dřevohostice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
oldpunx Dalibor Fukala Praha 5 H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Čapo Martin Čaprda Slaný H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šlapeto Robert Vybíral Kroměříž H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šmatlok Zdeněk Poloch Ostrava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šonateam Roman Motl Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Šupi Josef Šupák Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Beskydy Runners Martin Kavan Rožnov pod Radhoštěm H8 - Muži nad 50 let Ano
Bill Lukáš Bil Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
Do tmy? Radim Cibulka Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Dolní Lhota Radim Šarman Dolní Lhota H8 - Muži nad 50 let Ano
EPO Machinery Vladimír Slovák Rožnov pod Radhoštěm H8 - Muži nad 50 let Ano
FURT IDU Ladislav Čekal Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
Gemini Přerov Dalibor Krbílek Líšná H8 - Muži nad 50 let Ano
Hofman František Hofman Býšť H8 - Muži nad 50 let Ano
Jindřich Holoubek Jindřich Holoubek Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
JoPe Petr Jorníček Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Lukovjani Josef Kavan Lukov H8 - Muži nad 50 let Ano
MB Michal Bielesz Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
MK Seitl Josef Smola Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Matouš Hujíček Matouš Hujíček Bohuslavice u Zlína H8 - Muži nad 50 let Ano
Na pohodu Jan Vacula Horní Moštěnice H8 - Muži nad 50 let Ano
Oddíl 2015 Lubomír Studený Ivančice H8 - Muži nad 50 let Ano
Přes kopečky Igor Čala Český Těšín H8 - Muži nad 50 let Ano
Půlnoční jezdec Roman Kalus Bystřice pod Hostýnem H8 - Muži nad 50 let Ano
ROMAN KONDZIOLKA Roman Kondziolka Albrechtice H8 - Muži nad 50 let Ano
Roman Roman Spurný Olomouc 9 H8 - Muži nad 50 let Ano
SK Oceláci Ostrava JOKI Josef Bugner Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
Sri Chinmoy Marathon Team Asangas Steinmetz Zlín H8 - Muži nad 50 let Ano
ZTTK Dušan Alman Babice nad Svitavou H8 - Muži nad 50 let Ano
Zdravé Hranice Petr Kroča Hranice H8 - Muži nad 50 let Ano
tj Olympia Zlín Dušan Cencinger Zlín H8 - Muži nad 50 let Ano
Štěpánov Libor Ondráček Olomouc H8 - Muži nad 50 let Ano
PROČ Tereza Cibulková Ostrava H8 - Ženy do 19 let Ano
#NaDyzajn Zuzana Večerková Kroměříž H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Azurové Morčátko Veronika Drtilová Litovel H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Barčátko Barbora Urbanová Bzenec H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Dojdu Jana Raczová Jarcová H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Druhá 1/2 Horalky Lenka Štěpánová Ostrava H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Hana Hrabovszká Hana Hrabovszká valašské Meziříčí H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Hulín Petra Lochmannová Hulín H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
KESBUK Petra Jenyšová Otrokovice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
KESBUK Martina Linhartová Olomouc H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Klíček Lenka klíčová Holešov H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Leoška Ruměnka Leona Pruchnická Ostrava H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Lucka Lucie Koutská Olomouc 9 H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Meka Adéla Zmeškalová Křtomil H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Michaela Jaciskova Michaela Jačisková Brno H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Mona Monika Košťáková Kopidlno H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Mrlínek Lenka Mikešková Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
PIM Jana Hájková Praha 8 H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Paja Pavla Klímková Hradec nad moravici H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Peťka OL Petra Indrová Olomouc H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Podhostýnský lenochod Kateřina Pospíšilová Holešov H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Rajnoška Jaroslava Jurčová Rajnochovice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
SRTG Praha Tereza Fialová Lešná H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
SSW Natálie Stieberová Kunovice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Samsi Hana Samsonková Břest H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Smoca Petra Smočková Bělá pod Pradědem H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Sport Hlubina Kateřina Štainerová Krupka H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
TOM KČT Kralupy Zuzana Procházková Kralupy nad Vltavou H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Tučňákov Jitka Pavelková České Budějovice H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Velká Hlava Michaela Slováčková Zlín H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
rychlonožka Pavla Omelková Bystřice p.H. H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Černé Plíce Martina Šmiřáková Brušperk H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
1/2 horalky Jana Lauterbachová Polanka nad Odrou H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Báječné ženy v běhy Jaroslava Uherková Trutnov 3 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Ekokuny Václava Kmentová Praha 7 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Eva Eva Tomášková Soběchleby H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Hrobařka Lenka Vilímcová Olomouc 9 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
IK Iveta Kysová Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
ITM Iva Kroužilová Poděbrady H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Jana Jana Tomková Olomouc 9 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Jen hvězda Hana Kotková Kroměříž H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Juanita Jana Čížková Praha 4 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Taťána Součková Uherské Hradiště H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
KESBUK Večernice Hana Večerková Otrokovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Kacenda Katerina Kaszper Praha 2 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Katarína Katarína Petrová Kovalovice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Lenosauři Kristýna Lenomarová Zašová H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
LightBIKE Zuzana Proboszová Havířov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Lorelai Lucia Friedlaenderová Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Martina Martina Morkesova Frydlant nad Ostr. H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Milouši Simona Milatová Frýdlant nad Ostravicí H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Momoichi Denisa Minarikova Praha Chodov H8 - Ženy 35 až 49 let Ne
No Time To Lose Lenka Trawinská Ostrava 10 H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
OB Holešov Jana Sedláčková Holešov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Pasivity Žamberk Hana Fojtíková Žamberk H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Půlnoční chodci Soňa Kozová Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Půlnoční chodec Kateřina Pokorná Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
RD Romana Davidová Ženklava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Runsport team Hana Trnková Kocourková Praha Zbraslav H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
SARS Barbora Krejčová Kroměříž H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Snad zase dojdu Eva Winklerová Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Sports Development Olga Blaťáková Přerov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Svišť Iva Pachtová Ostrava H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Tlumačov Olga Dastychová Tlumačov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Turtle Alena Maťová Bystřice pod Hostýnem H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Uvidíme Monika Henyšová Praha - Krč H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Vesani.cz Jitka Stehnová Kateřinice H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Zapro team Alexandra Kožuchová Přerov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Zuzka Zuzana Alsterová Holešov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
inf.upol.cz/tri Taťána Funioková Lučina H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
km Kateřina Korbelová KROMĚŘÍŽ H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Běhat nás baví Martina Kurková Štěpánkovice H8 - Ženy nad 50 let Ano
Plnou parou Ilona Bajerová Tupesy H8 - Ženy nad 50 let Ano
Zdeňka Děrdová Zdeňka Děrdová Praha H8 - Ženy nad 50 let Ano
iThinkBeer Jana Glabazňová Opava H8 - Ženy nad 50 let Ano
Špica team Renáta Šťastná Vyškov H8 - Ženy nad 50 let Ano



Statistika Zaplaceno týmů Přihlášeno týmů Přihlášeno závodníků
H8 Týmy muži 44 44 88
H8 Týmy ženy 14 14 28
H8 Týmy mix 57 57 114
H8 Jednotlivci muži 298 298 298
H8 Jednotlivci ženy 75 76 76
H108 Týmy muži 0 0 0
H108 Týmy ženy 0 0 0
Celkem 488 489 604