Startovní listina

Kategorie:


Tým # Členové Bydliště Kategorie Zaplaceno
Marula Martin Dyrda Třinec H8 - Týmy mix 70 až 89 let Ano
Urszula Dyrdová Třinec
Avadu NVPP Helena Czeczotková Jablunkov H8 - Týmy mix nad 90 let Ano
Pavel Urbaczka Třinec
Benec Martin Ulman Uherské Hradiště H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Běhej na krev David Kaša Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Běžecký klub České spořitelny Tomáš Černý Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
MichalecTeam Ondřej Michalec Kroměříž H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Milan Svoboda Milan Svoboda Praha 5 H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Sanasport Runners Brno Přemysl Kachlík Brno H8 - Muži 20 až 34 let Ano
Vysloužilý sob Martin Sobek Ostrava H8 - Muži 20 až 34 let Ano
BPR Jiří Štos Ostřešany H8 - Muži 35 až 49 let Ano
CRW Petr Hudeček Přerov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
DmD Chvalčov Vladimír Gregor Chvalčov H8 - Muži 35 až 49 let Ano
JuTich Jiří Tichánek Lipník nad Bečvou H8 - Muži 35 až 49 let Ano
KESBUK-SLEČINKY Josef Hubáček Bílovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
MK Prostějov/Mattoni FreeRun Zlín Jan Bezslezina Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Ostravak Martin Pavlinek Ostrava - Poruba H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Přibor Tomas Pribylka Rychvald H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Roman Kučera ROMAN KUČERA Jistebník H8 - Muži 35 až 49 let Ne
SKÁJ Team Libor Sviečka Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SPORTIQUE Ondřej Klímek Opava H8 - Muži 35 až 49 let Ano
SZ Tábor Jindřich Pokorný Tábor H8 - Muži 35 až 49 let Ne
Skáj Team Michal Ambruz Otrokovice H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Vlčí smečka Petr Jurča Zlín H8 - Muži 35 až 49 let Ano
Do tmy? Radim Cibulka Ostrava H8 - Muži nad 50 let Ano
FURT IDU Ladislav Čekal Brno H8 - Muži nad 50 let Ano
Oddíl 2015 Lubomír Studený Ivančice H8 - Muži nad 50 let Ano
PROČ Tereza Cibulková Ostrava H8 - Ženy do 19 let Ano
Dojdu Jana Raczová Jarcová H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Podhostýnský lenochod Kateřina Pospíšilová Holešov H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
Vlčí smečka Martina Lédlová Hlinsko H8 - Ženy 20 až 34 let Ano
1/2 horalky Jana Lauterbachová Polanka nad Odrou H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Milouši Simona Milatová Frýdlant nad Ostravicí H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Půlnoční chodec Kateřina Pokorná Zlín H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Sports Development Olga Blaťáková Přerov H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
Uvidíme Monika Henyšová Praha - Krč H8 - Ženy 35 až 49 let Ano
ZLOBR team Lucie Brzósková Albrechtice H8 - Ženy 35 až 49 let Ne



Statistika Zaplaceno týmů Přihlášeno týmů Přihlášeno závodníků
H8 Týmy muži 0 0 0
H8 Týmy ženy 0 0 0
H8 Týmy mix 2 2 4
H8 Jednotlivci muži 22 24 24
H8 Jednotlivci ženy 9 10 10
H108 Týmy muži 0 0 0
H108 Týmy ženy 0 0 0
Celkem 33 36 38